CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Artvin Baskılı Pasta Kutusu

Artvin Baskılı Pasta Kutuları | Artvin Pasta Kutusu | Artvin Pasta Kutusu Fiyatları | Artvin Baskısız Pasta Kutusu | Artvin Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Artvin Pasta Kutusu Baskılı | Artvin Pasta Kutusu Siparişi | Artvin Baskılı Kutu | Artvin Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Artvin pasta kutusu, artvin baklava kutusu, artvin pizza kutusu, artvin lahmacun kutusu, artvin pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Artvin baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Artvin baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Artvin baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı artvin pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Artvin baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Artvin Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Artvin baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için artvin pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel artvin pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin baskılı pasta kutusu, artvin baskılı pasta kutusu fiyatları, artvin pasta kutuları, artvin pasta kutusu fiyatları, artvin pasta kutusu imalatı, artvin baskılı pasta kutusu ve fiyatı, artvin ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner