Artvin Lamine Termal Etiket

Artvin Lamine Termal Etiket | Artvin Lamine Termal Etiket Fiyatları | Artvin Lamine Termal Etiket Nedir | Artvin Lamine Termal Barkod Etiketi | Artvin Termal Etiketler | Artvin Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Artvin lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Artvin lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Artvin lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Artvin lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen artvin etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda artvin termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer artvin etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan artvin lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Artvin termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Artvin lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Artvin etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Artvin lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Artvin lamine termal etiket nedir? Lamine artvin termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel artvin lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin lamine etiket, artvin termal etiket, artvin top etiket, artvin ribonsuz baskı, artvin baskılı etiket, artvin renkli termal etiket, artvin lamine termal barkod etiketi, artvin kuşe etiket, artvin termal etiket boyutları, artvin boş etiket, artvin termal etiket fiyatları, artvin lamine etiketler, artvin eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner