Artvin Silvermat Etiket

Artvin Silvermat Etiket | Artvin Silvermat Etiket Fiyatları | Artvin Silvermat Etiket Özellikleri | Artvin Silvermat Etiket Yazıcı | Artvin Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Artvin Silver Mat Etiket | Artvin Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Artvin silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir artvin etiket türüdür. Genellikle kitap ve artvin barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Artvin silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun artvin etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan artvin silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Artvin silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Artvin silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Artvin silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Artvin silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Artvin silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Artvin etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Artvin silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin silvermat etiket, artvin termal etiket, artvin silver mat etiketler, artvin mat etiketler, artvin silver mat etiket fiyatları, artvin etiket fiyatları, artvin şeffaf etiket fiyatları, artvin silver mat barkod etiketi, artvin barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner