Artvin Polietilen Opak Etiket

Artvin Polietilen Opak Etiket | Artvin Opak Pe Polietilen Etiket | Artvin Opak Polietilen Etiket | Artvin Opak Etiket | Artvin Opak Etiket Fiyatları | Artvin Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Artvin

polietilen opak etiket

Artvin Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Artvin opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Artvin opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta artvin opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir artvin etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Artvin opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Artvin polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız artvin barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Artvin polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve artvin opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin polietilen etiket, artvin polietilen opak etiket, artvin opak etiket fiyatları, artvin opak etiket, artvin opak polietilen (pe) etiket, artvin sembol etiket, artvin polietilen pe etiket, artvin opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner