Artvin Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Artvin | Artvin Mini Diş Seti | Artvin Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Artvin | Traş Seti | Artvin Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Artvin

kutulu buklet tras seti

Artvin otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri artvin ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  artvin otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Artvin otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Artvin otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti artvin isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları artvin ve artvin kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin traş seti, traş seti fiyatları artvin, artvin buklet traş seti, otel traş setleri artvin, kutulu traş setleri, artvin otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri artvin , kutulu buklet traş seti artvin.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner