Artvin Eko Termal Etiket

Artvin Eko Termal Etiket | Artvin Eko Termal Etiket Fiyatları | Artvin Eko Termal Kağıt | Artvin Termal Etiketler | Artvin Eco Termal Etiket Nedir | Artvin Top Termal Etiket | Artvin Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Artvin eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Artvin eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için artvin etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu artvin etiket en artvin ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Artvin eko termal etiket fiyatları ve artvin eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan artvin eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Artvin eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Artvin termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Artvin ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Artvin etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin termal etiket, artvin etiket Ankara, artvin boş etiketartvin eco etiket, artvin etiket fiyatları, artvin eko termal etiket, artvin etiket, artvin eco termal etiket fiyatları, artvin sıra numarası etiketi, artvin ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner