Artvin Mat Polipropilen Etiket

Artvin Mat Polipropilen Etiket | Artvin Pp Etiket | Artvin Mat Etiket | Artvin Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Artvin Polipropilen Ürünler | Artvin Sembol Barkod Etiket | Artvin Mat Pp Etiket | Artvin Barkod Sistemleri | Artvin Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Artvin mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Artvin polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Artvin pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Artvin mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Artvin at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Artvin mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Artvin mat pp etiket artvin opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin mat etiket, artvin opak pp, artvin mat ppartvin boş etiket, artvin termal etiket fiyatları, artvin şeffaf pp, artvin mat polipropilen, artvin etiket, etiket artvin, ribon artvin, karekod okuyucu artvin, polipropilen, artvin polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner