Artvin Chromolux Etiket

Artvin Chromolux Etiket | Artvin Chromolux Etiket Nedir | Artvin Chromolux Etiket Fiyatları | Artvin Chromolux Etiket Baskı | Artvin Kromolüks Etiket | Artvin Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Artvin Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Artvin chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Artvin chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan artvin chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan artvin kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı artvin chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Artvin chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Artvin chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve artvin kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Artvin choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Artvin choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel artvin etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin etiket, artvin etiket fiyatları, artvin barkod etiket fiyatları, artvin baskılı etiket fiyatları, artvin barkod, artvin rulo etiket fiyatları, artvin barkod fiyatları, artvin rulo etiket, artvin yapışkanlı etiket, artvin barkod sistemi, artvin barkod okuyucu, artvin barkod okuyucu fiyatları, artvin koli etiketi, artvin tekstil etiketi, artvin saten etiket, artvin metal etiket, artvin mat pp etiket, artvin mat pe etiket, artvin etiket baskı, artvin mat polietilen etiket, artvin lazer etiket, artvin boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner