CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Artvin Baskılı Pide Kutusu

Artvin  Baskılı Pide Kutusu | Artvin  Pide Kutusu Fiyatları |Artvin Pide Kutusu  |Artvin Pide Kutusu Ölçüleri | Artvin Pide Kutusu İmalatı | Artvin Hazır Pide Kutusu | Artvin Pide Ve Lahmacun Kutusu | Artvin Pide Kutuları | Artvin Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, artvin baklava kutusu, pizza kutusu,artvin lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Artvin baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Artvin baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Artvin baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Artvin baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Artvin pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı artvin pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Artvin baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Artvin pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Artvin baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için artvin pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel artvin pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Artvin baskılı pide kutusu, artvin pide kutusu fiyatları, artvin pide kutusu imalatı, artvin pide kutusu , artvin baskılı pide kutusu fiyatları, artvin baskılı ambalajlar, artvin pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner